Konkurs WTK

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: niedziela 14 maja 2017 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2017_46.jpg10 maja 2017 r. w Gimnazjum nr 1 odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu historycznego Wrzesińskiego Towarzystwa Kulturalnego. Temat tegorocznej edycji konkursu to: „ Legiony Jana Henryka Dąbrowskiego. Polski Hymn Narodowy”. Wśród nagrodzonych i wyróżnionych znaleźli się uczniowie naszej szkoły: II miejsce zajął Kacper Szady z kl. III b,  III miejsce Mikołaj Przybylski z kl. III e, natomiast wyróżnieni zostali: Wiktoria Dawid z kl. III e i Jarosław Depczyński z kl. I b. Oprócz dyplomów i nagród książkowych wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali zaproszenie do udziału w jednodniowej wycieczce po Wielkopolsce. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Komentarze [0]

refresh