Gimnazjum nr 2 dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Kategoria: Z życia szkoły

Dodano: wtorek 24 stycznia 2017 r.

print to pdf
  • email
  • wykop
  • nk
  • stumbleupon
  • facebook
  • twitter
news_2017_8.jpg19 i 20 stycznia uczniowie Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego we Wrześni włączyli się w akcję charytatywną, której celem była zbiórka pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas jubileuszowego 25. Finału WOŚP pieniądze przekazywane są na pediatrię i opiekę seniorów.Nasi gimnazjaliściupiekli ciasta i przygotowali inne słodkości, które następnie sprzedawali podczas przerw. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania, gdyż udało się zebrać aż 1020 zł. Pieniądze zostały wpłacone bezpośrednio na konto fundacji Jurka Owsiaka we wrzesińskim oddziale banku PKO. Zainteresowanie, zaangażowanie oraz chęć niesienia pomocy innym widoczne były zarówno u organizatorów gimnazjalnej akcji jak i konsumentów JWszystkim serdecznie dziękujemy za wsparcie! Widzimy się za rok! Siema!

Komentarze [0]

refresh